.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Інформація про стан роботі ВВДРВ Охтирської міської ради з підготовки списків виборців
25.03.10

Інформація про стан роботи відділу ведення Державного реєстру виборців Охтирської міської ради з підготовки списків виборців.

Відповідно до положення про відділ ведення Державного реєстру виборців (ВДРВ) на працівників відділу покладаються такі основні завдання:

1) ведення персоніфікованого обліку виборців;

2) складання та уточнення списків виборців на виборчих дільницях для проведення виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів місцевих рад, міського голови, а також для проведення всеукраїнського та місцевого референдумів.

Для забезпечення державного обліку виборців, створена автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система «Державний реєстр виборців», яка є банком даних з єдиною базою даних і містить персональні дані всіх виборців України.

До створення цієї системи працівники відділу працювали в інформаційно-аналітичній підсистемі (ІАП) «Списки виборців». Згідно з рекомендаціями ЦВК проводилося коригування електронної бази даних ІАП «Списки виборців» у частині заповнення поля «місце народження». Здійснено понад 150 тис. операцій по уточненню ідентифікаційних даних виборців, виправленню граматичних помилок та некоректних записів.

Таким чином, за даними Служби розпорядника Реєстру станом на 26 лютого 2009 року відділ ВДРВ був готовий до первинного формування бази даних реєстру на 99,98%.

Відповідно до ст.36 Закону України «Про Державний реєстр виборців» первинне формування бази даних Реєстру здійснювалось розпорядником Реєстру на етапі введення автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців» в експлуатацію шляхом перенесення до бази даних Реєстру персональних даних виборців із загальних списків виборців, сформованих в електронному вигляді відповідно до Закону України «Про вибори народних депутатів України» за станом на 1 лютого 2006 року із 15 червня 2009 року відділу ВДРВ було надано доступ до ДРВ.

Згідно з постановою ЦВК від 18.05.2009 року №27 «Про первинне уточнення персональних даних Державного реєстру виборців» з 15 червня 2009 року проводилося первинне уточнення персональних даних Реєстру.

З метою виконання завдань щодо первинного уточнення та першого періодичного поновлення персональних даних ДРВ забезпечено виконання 64 постанов та 88 окремих доручень ЦВК.

З 1 до 30 червня 2009 року проводилася робота щодо уточнення адресної підсистеми Реєстру.


На підставі відомостей, наданих міським головою,(п.3.1 ч.З «Порядок первинного уточнення персональних даних виборців ДРВ», затверджений постановою ЦВК від 18.05.2009 №27) про назви існуючих у м.Охтирка вулиць, провулків, площ та номери житлових будинків і квартир, виготовлено довідник назв вулиць, провулків, площ та номерів будинків і квартир по Охтирській міській раді. Цей довідник надіслано всім суб'єктам подання відомостей про виборців.

Всього станом на 1 березня по м.Охтирка включено до Реєстру: 88 вулиць ,169 провулків, 3 площі, та 9042 номерів будинків.

По селах: 6 вулиць і 113 номерів будинків, у тому числі по:

с.Велике Озеро - 89;

с.Залужани - 11;

с.Козятин - 6;

с.Пристань - 7.

Проведена робота щодо впорядкування вулиць по м.Охтирка.

Якщо раніше, з невідомих причин, виборці сіл : Велике Озеро, Залужани, Козятин, Пристань у списках виборців враховувалися по вулицях: Ватутіна, Великоозерна, Черняхівського, Залужанська, Набережна, Пристань м.Охтирка, то після приведення у відповідність до словників Єдиних та Державних реєстрів, виборці враховуються по аналогічних вулицях сіл: Велике Озеро, Залужани, Козятин, Пристань.

Опрацювавши відомості щодо нумерації будинків, із Реєстру вилучено 137 номерів будинків, у яких ніхто не проживає і не зареєстрований. Виявлено розбіжності між існуючими номерами будинків і тими, що включені до Реєстру, особливо по вулицях : Гоголя, Фрунзе, Романа Рапія, Максима Горького.

Під час виборів стало відомо, що військова частина А-0563 зареєстрована за адресою: пров. Віктора Штагера,14 , але до цього часу військовою частиною подавалися відомості про виборців-військовослужбовців, які зареєстровані за адресою: вул. Червоноармійська,65. Постає два запитання: чому по вулиці Червоноармійській два номери 65, один із яких на парному, другий на непарному боці? І друге: якщо військова частина змінила свою юридичну адресу, чому не приведено у відповідність місце реєстрації військовослужбовців? Зазначена некоректність не стала завадою у реалізації громадянами, які зареєстровані у військовій частині, права участі у виборах Президента України.

З 1 червня до 31 липня 2009 року здійснювалося поновлення персональних даних виборців, внесених до бази даних Реєстру при первинному формуванні ДРВ, на підставі відомостей, що подавалися суб'єктами подання відомостей за період з 1 лютого 2006 року до 31 травня 2009 року. Відділом своєчасно опрацьовано всі відомості, внесено до бази даних Реєстру 318 нових записів і 1657 - про внесення змін до персональних даних виборців Реєстру.

З 1 серпня 2009 року проводилося уточнення персональних даних ДРВ шляхом розгляду звернень виборців.

ЦВК були виготовлені й надіслані кожному виборцю, включеному до ДРВ, іменні повідомлення з роздруком персональних даних, внесених до Реєстру, інформацією про права виборця щодо Реєстру та пропозицією перевірити свої персональні дані, уточнити невідповідності та неточності в записі про себе, а також із роз'ясненням порядку звернення до відділу В ДРВ щодо усунення невідповідностей та неточностей.

У наше місто було надіслано таких повідомлень - 38 943. Повернуто до відділу - 428 _повідомлень.

Назва організацій

Всього

Не проживає

Зміна

Підтверджено

Виборці,

і не

адреси

місце реєстрації

які

зареєстровано

секторам у справах ГІРФО УМВС України

в Сумській області

померли понад 4 роки

ЦОС №2 центру поштового

373

93

61

136

83

зв'язку №7, у тому числі по

гуртожитку ВАТ «Нафтопроммаш»

98

37

16

45

Гуртожиток коледжу

41

22

16

3

Сумського національного

аграрного університету (вул.Фрунзе,48)

Професійне училище

14

14

соціального реабілітації

ВСЬОГО

428

129

77

139

83

За період з 1 серпня до 10 грудня 2009 року відділом розглянуто 1129 звернень виборців, із них щодо:

- включення до Реєстру - 150;

- зміни виборчої адреси - 181;

- внесення змін до персональних даних - 498; щодо вилучення із Реєстру: 136

Підтвердили свої персональні дані - 93;

Не отримали іменні повідомлення - 71.

Хочу зауважити, що на доставку повідомлень витрачені бюджетні кошти в сумі 26 091грн. (0,67 коп. х 38943 = 26 тис. 91 грн.).

На жаль, за весь період до відділу звернулося лише 4,3% від загальної кількості виборців.

Відповідно до статей 31,34,362 Закону України «Про вибори Президента України» та календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення виборів відділом ведення були своєчасно підготовлені в 2-х екземплярах і передані окружній виборчій комісії попередні та уточнені списки виборців по кожній звичайній виборчій дільниці.

Після передачі списків виборців на виборчі дільниці, тобто з 17 грудня 2009 року до 17 січня 2010 року до відділу надійшло 301 звернення, із них, щодо:

- включення до Реєстру - 139;

- внесення змін до ідентифікаційних даних - 101;

- зміни виборчої адреси - 60;

- не зареєстровані і не проживають - 1.

А за період з 17 січня до 7 лютого 2010 року - 217 звернень, із них, щодо:

- включення до Реєстру - 129;

- внесення змін до ідентифікаційних даних - 21;

- зміни виборчої адреси - 64;

- не зареєстровані і не проживають - 3.

Отже, за 3,5 місяці до відділу В ДРВ звернулося з питання включення до Реєстру - 150 виборців, а в період виборчої кампанії (за 1,5 місяці) - 268 виборців (більше на 56%).

Після опрацювання списків виборців, які були передані окружною виборчою комісією після виборів, до Реєстру:

- включено персональні дані - 21 -го виборця;

- внесено змін до персональних даних 731 особі

Вилучено із Реєстру персональні дані - 213 виборців

Всього з часу отримання доступу до бази даних Реєстру:

- внесено нових записів - 1412;

- внесено змін до персональних даних - 4859;

Вилучено персональні дані - 1561 особі в тому числі - 399 двійників.

Видано наказів по відділу - 694, надіслано звернень до розпорядника Реєстру щодо зміни виборчої адреси в межах двох відділів - 38, довідок виборцям за їх зверненнями - 1230, повідомлень - 253.

Підготовлено 96 запитів до суб'єктів надання відомостей на 3247 чол. Із

них:

- по MB ГУМВС України в Сумській області - 80 запитів на 3039 чол.;

- міськрайонного управління юстиції - 16 запитів на 208 чол.

З метою забезпечення повноти та достовірності відомостей про виборців, які постійно нездатні самостійно пересуватися, відповідно до п.4 Роз'яснення щодо забезпечення поновлювальності відомостей Державного реєстру виборців про постійну нездатність виборців пересуватися самостійно, затвердженого постановою ЦВК від 30.10.2009р. №231, відділом охорони здоров'я міської ради та КУ «Охтирський міський територіальний центр соціального обслуговування одиноких непрацездатних громадян, пенсіонерів і інвалідів» з червня 2009 року надаються щоквартально відомості про осіб, які мають право на відмітку постійно нездатні самостійно пересуватися (НСП) у Реєстрі.

У списках виборців на вибори Президента України таку відмітку мали 676 виборців (1,8% від загальної кількості виборців), із них 323 виборцям відмітка була перенесена при первинному формуванні бази даних Реєстру.

Враховуючи, що під час виборів Президента України виникали деякі непорозуміння щодо встановлення відмітки НСП, керуючись положенням про відділ ВДРВ, а також п.10 Роз'яснень щодо забезпечення поновлювальності відомостей Державного реєстру виборців про постійну нездатність виборців пересуватися самостійно, відділ ВДРВ звернувся до суб'єктів надання відомостей із запитом щодо проведення перевірки на відповідність встановлення відмітки НСП.

З метою інформування громадян про проведення уточнення персональних даних Реєстру відділом була проведена така робота:

З червня 2009 року щотижня по дротовому радіо, у липні в прямому ефірі по радіо А-РМ, у серпні, вересні, грудні 2009 року на місцевому телеканалі «Пульсар», звучало звернення до мешканців м. Охтирка з проханням перевірити свої персональні дані, включені до Реєстру виборців.

Оприлюднювалась інформація в газетах: «Город-А» 06.07.2009 №29 «Проявите активность, если не хотите оказаться в пролете», «Лідер» - №25 від 15.07.2009 «Что нужно знать каждому избирателю» , №23 від 09.09.2009 «Уточняем Реестр избирателей»; «Ахтырка» від 10.09.2009 №37 «Перевірте свої дані в Реєстрі виборців»; «Роксолана» Рубрика: Вибори 2010

«Грандиозная сверка 38856 ахтырчан» - 15.09.2009 ; « ............... по домам пошли

аферисты» 12.11.2009 №46.

У липні та вересні 2009 року проведено прес-конференції для представників ЗМІ, політичних партій та громадських організацій.

З 10 липня на сайті міської ради діє інформаційна сторінка «Державний реєстр виборців».

24.11.2009 відділ звернувся до всіх керівників виборчих штабів та довірених осіб кандидатів у Президенти України з проханням, в разі

виявлення не включення виборця до Реєстру, неправомірного або кратного включення, неправильності у персональних даних окремих виборців, повідомляти про такі випадки відділ ВДРВ.

На жаль, на пропозицію щодо співпраці відгукнувся лише штаб кандидата в Президента України В.Ф. Януковича. За даними цього штабу, перевіривши відомості згідно з чинним законодавством, із бази даних було вилучено персональні дані 77 виборців, у т.ч.:

- померлих - 9 чол.;

- не зареєстрованих і таких , які не проживають - 20 чол.;

- змінили місце реєстрації - 35 чол.;

- двійників - 10 чол.;

- не громадяни України - 1 чол.;

- мають паспорт старого зразка - 2 чол. Внесені зміни до персональних даних - 7 виборців.

Таким чином, відділом ВДРВ було вжито вичерпних заходів, передбачених законодавством щодо первинного формування Державного реєстру виборців, але в цій справі є ще один, визначений законодавством суб'єкт - виборець, який, на жаль, за 18 років існування демократичної України залишився заручником радянської ідеологічної настанови: спи спокійно - за тебе подбає держава!

Відповідно до ст. 23 Закону України «Про Держаний реєстр виборців» щороку з 1 вересня до ЗО листопада буде проводитись уточнення персональних даних ДРВ.

Нам усім потрібно усвідомити, що лише від кожного з нас буде залежати якість та достовірність списків виборців, тобто до тих пір, доки кожен виборець не перевірить свої персональні дані, які занесені до ДРВ, не надасть інформацію до відділу, про своїх рідних, сусідів, знайомих, які померли декілька років, а то й десятки років тому або не зареєстровані за виборчими адресами, але до цього часу їх прізвища зустрічаються в списках виборців, ми будемо мати проблеми зі списками виборців.

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Кисличенко Н.В.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

23 квітня 2018 року о 16.00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 23.04.2018 по 29.04.2018
Детальніше...
 
Пленарне засідання 45 сесії міської ради перенесено на 11:00 год. 24 квітня 2018 року 
 
На підставі та відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», рішення відділу охорони здоров’я Охтирської міської ради «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».  
Відповідна назва закладу - Комунальний заклад Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» юридична адреса якого та фактичне місцезнаходження: вул. Сумська, 55, м. Охтирка, Сумська область, 42700.
 
26 квітня о 10.00 біля пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС відбудеться мітинг-реквієм «Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам'ять…»       
                   

 
В Управлінні Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області діє телефон довіри за номером (0542) 68-70-32, за яким можливо звертатися зі скаргами, запитаннями та пропозиціями протягом робочого часу
Детальніше...