.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.










Головна
КАНДИДАТИ В ДЕПУТАТИ В ОДНОМАНДАТНИХ МАЖОРИТАРНИХ ВИБОРЧИХ ОКРУГАХ
21.10.10

КАНДИДАТИ В ДЕПУТАТИ В ОДНОМАНДАТНИХ

МАЖОРИТАРНИХ ВИБОРЧИХ ОКРУГАХ

Округ №1

1.Бабич Ганна Павлівна, 1944 р.н., освіта вища, пенсіонер, висунута Охтирською міською організацією Політичної партії «Фронт змін».

2.Давидова Ярослава Юріївна, 1972 р.н., освіта вища, Охтирська районна СЕС, завідуюча відділом, висунута Охтирською міською партійною організацією Народної партії.

3.Кулаков Олександр Сергійович, 1985 р.н., освіта вища, оператор ВАТ «Укрнафта», висунутий Охтирською міською організацією Комуністичної партії України.

4.Максименко Олена Володимирівна, 1965 р.н., освіта вища, в.о. начальника відділу охорони здоров'я Охтирської міської ради, висунута Охтирською міською організацією Єдиний Центр.

5.Руднікова Ольга Петрівна, 1952 р.н., освіта вища , завідуюча відділенням швидкої медичної допомоги КЗ «Охтирська ЦРЛ», висунута Охтирською міською партійною організацією Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина».

6.Сидоренко Василь Павлович, 1965 р.н., освіта вища, начальник відділу БКРОЖКП Управління житлово-комунального господарства Охтирської міської ради, висунутий Охтирською міською організацією партії Християнсько-Демократичний Союз.

7.Сопітько Інна Миколаївна, 1975 р. н., освіта вища, приватний підприємець, висунута Охтирською міською організацією Партії регіонів.

Округ №2

1.Ашмаріна Надія Анатоліївна, 1948р.н., освіта вища, викладач економіки Охтирського коледжу СНАУ, висунута Охтирською міською організацією політичної партії «Третя сила».

2.Береговий Олександр Миколайович, 1979 р.н., освіта вища, приватний підприємець, висунутий Охтирською міською організацією Партії регіонів.

3.Вербицький Олексій Маркович, 1960 р.н., освіта вища, РІТС Рибальське, висунутий Охтирською міською організацією Єдиний Центр.

4.Кучмай Владислав Сергійович, 1989р.н., освіта вища, охоронець, висунутий Охтирською міською організацією Української Народної Партії.

5. Леонтьєв Валерій Юрійович, 1949 р.н., освіта вища, пенсіонер, висунутий Охтирською міською організацією Комуністичної партії України.

6. Проскуров Олександр Іванович, 1967 р.н., освіта вища, голова ТОВ «Біос-О», висунутий Охтирською міською організацією Української партії «Зелена Планета».

7. Репринцева Наталя Генріховна, 1975 р.н., освіта вища, Приватне акціонерне товариство «Українська страхова компанія «Княжа Вієнна Іншуранс Груп», висунута Охтирською міською партійною організацією Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина».

8.Сушко Олександр Іванович, 1969 р.н., освіта середня спеціальна, анестезист КЗ «Охтирська ЦРЛ», член Соціалістичної партії України , висунутий Охтирською міською організацією Соціалістичної партії України.

9.Чикало Борис Володимирович ,1963 р.н., освіта вища, начальник відділу з організації діяльності ради, зв'язків з громадськістю, інформаційно-аналітичного та комп'ютерного забезпечення Охтирської міської ради, висунутий Охтирською міською організацією партії Християнсько-Демократичний Союз.

Округ №3

1. Глубока Яна Олександрівна, 1978 р.н., освіта вища, лікар-лаборант КЗ «Охтирська ЦРЛ», висунута Охтирською міською партійною організацією політичної партії «Сильна Україна».

2. Дейнега Володимир Петрович 1965 р.н., освіта вища, лікар-невролог КЗ «Охтирська ЦРЛ», висунутий Охтирською міською партійною організацією Української республіканської партії «Собор».

3. Касьяненко Анатолій Вікторович, 1966 р.н., освіта вища, приватний підприємець, висунутий Охтирською міською партійною організацією Народна партія.

4. Колодяжний Микола Олексійович, 1954 р.н., освіта вища, директор ПП «Агоропромпостач», висунутий Охтирською міською організацією Української Народної Партії.

5. Котик Олександр Володимирович, 1979 р.н., освіта вища, машиніст технологічних насосів Качанівського ГПЗ ВАТ «Укрнафта», висунутий Охтирською міською організацією партії Християнсько-Демократичний Союз.

6. Кузнєцова Ніна Павлівна, 1965 р.н., освіта середня спеціальна, м. Охтирка, приватний підприємець, член Соціалістичної партії України, висунута

Охтирською міською організацією Соціалістичної партії України.

7. Масло Наталія Михайлівна, 1967 р.н., освіта вища, приватний підприємець, висунута Охтирською міською організацією Партії регіонів.

8. Міняйло В’ячеслав Юрійович, 1982 р.н., освіта вища, старший майстер Охтирського УЕГГ, висунутий Охтирською міською організацією Єдиний Центр.

9. Неофітний Андрій Михайлович , 1965 р.н., освіта вища, лікар-уролог КЗ «Охтирська ЦРЛ», висунутий Охтирською міською партійною організацією Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина».

10.Семененко Юрій Григорович, 1977 р.н., освіта вища, вчитель фізичної культури ЗОШ І-ІІ ступенів № 6, висунутий Охтирською міською організацією Політичної партії «Фронт змін».

11. Чикало Роман Вікторович, 1972 р.н., освіта вища, викладач Охтирського ліцею, висунутий Охтирською міською організацією Комуністичної партії України.

Округ №4

1.Бублик Алла Олександрівна, 1986 р.н., освіта вища, директор міського центру культури і дозвілля, висунута Охтирською міською організацією Єдиний Центр .

2.Гейко Володимир Миколайович, 1972 р.н., освіта вища, військовослужбовець в/ч 2276, висунутий Охтирською міською організацією Політичної партії «Фронт змін».

3.Діброва Сергій Валерійович, 1984 р.н., освіта середня спеціальна, приватний підприємець, висунутий Охтирською міською організацією партії Християнсько-Демократичний Союз.

4.Кириченко Микола Григорович, 1949 р.н., освіта вища, м. Охтирка, голова правління ВАТ «Охтирський м'ясокомбінат», член Народної партії, висунутий Охтирською міською партійною організацією Народна партія.

5.Мороз Микола Григорович , 1953 р.н., освіта вища, начальник Охтирського районного відділу енергозбуту ВАТ «Сумиобленерго», висунутий Охтирською міською партійною організацією політичної партії «Сильна Україна».

6.Москальов Сергій Олександрович, 1967 р.н., освіта вища, керівник приватної фірми «Нафтосервіскомплект», висунутий Охтирською міською партійною організацією Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина».

7.Погорєлов Олег Борисович, 1957 р.н., освіта середня спеціальна, викладач УСЦ ТСОУ, висунутий Охтирською міською організацією Української Народної Партії.

8.Розторгуєва Валентина Борисівна , 1964 р.н., освіта вища, головний юрисконсульт Охтирського УБР, висунута Охтирською міською організацією Комуністичної партії України.

9.Ситнік Тетяна Михайлівна, 1969 р.н., освіта вища, директор ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11, висунута Охтирською міською організацією Партії регіонів.

Округ №5

1.Басов Анатолій Єгорович, 1950 р.н., освіта вища, генеральний директор ТОВ «Полив'яне-Агро», висунутий Охтирською міською організацією Ліберальної партії України.

2.Гончаренко Роман Миколайович, 1987 р.н., освіта вища, приватний підприємець, висунутий Охтирською міською організацією партії «Народна влада».

3.Зайцев Микола Петрович, 1955 р.н., освіта вища, головний спеціаліст Управління житлово-комунального господарства Охтирської міської ради, висунутий Охтирською міською партійною організацією Народна партія.

4.Кальченко Микола Пилипович, 1953 р.н., освіта вища, завідуючий інженерною групою відділу освіти Охтирської міської ради, висунутий Охтирською міською організацією Народно-Демократичної партії.

5.Левицький Антон Олександрович, 1980 р.н., освіта вища, приватний підприємець, висунутий Охтирською міською організацією Партії регіонів.

6.Литвиненко Віра Валентинівна, 1954 р.н., освіта вища, пенсіонер, висунута Охтирською міською організацією Української Народної Партії.

7.Лямкін Андрій Володимирович, 1966 р.н., освіта вища, приватний підприємець, висунутий Охтирською міською партійною організацією політичної партії «Сильна Україна».

8.Стеблін Максим Ігорович, 1991р.н., освіта середня спеціальна, помічник народного депутата, висунутий Охтирською міською організацією Комуністичної партії України.

9. Чарінцев Дмитро Геннадійович, 1978 р.н., освіта вища, тимчасово не працює, висунутий Охтирською міською організацією Єдиний Центр .

10.Чеснаков Сергій Миколайович, 1983 р.н., освіта вища, слюсар-ремонтник НГВУ «Охтирканафтогаз», висунутий Охтирською міською організацією Політичної партії «Фронт змін».

11.Шапошник Лариса Станіславівна, 1975 р.н., освіта середня спеціальна, головний бухгалтер Спецпромторгу, висунута Охтирською міською організацією партії Християнсько-Демократичний Союз.

12.Шушман Андрій Васильович, 1981 р.н., освіта вища, приватний підприємець, висунутий Охтирською міською партійною організацією Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина».

Округ №6

1.Горностай Олена Олексіївна, 1978 р.н., освіта вища, приватний підприємець, висунута Охтирською міською організацією партії Християнсько-Демократичний Союз.

2.Загребельний Володимир Михайлович, 1966 р.н., освіта спеціальна, директор ТОВ «Синкліт», висунутий Охтирською міською організацією Комуністичної партії України.

3.Корчак Володимир Олександрович, 1972 р.н., освіта вища, начальник дільниці ПАТ УМБ-23, висунутий Охтирською міською організацією Партії регіонів.

4.Лоскот Микола Іванович, 1961р.н., освіта вища, приватний підприємець, висунутий Охтирською міською партійною організацією політичної партії «Сильна Україна».

5.Мащенко Лариса Євгеніївна, 1969 р.н., освіта середня спеціальна, продавець магазину «Фірмовий», висунута Охтирською міською організацією Української Народної Партії.

6.Реус Олексій Дмитрович, 1951 р.н., освіта вища, вчитель ЗОШ №11, висунута Охтирською міською організацією Політичної партії «Фронт змін».

7.Сікун Олег Володимирович, 1982 р.н., освіта середня, приватний підприємець, висунутий Охтирською міською організацією Політичної партії «За Україну!».

8.Ужченко Микола Миколайович, 1983р.н., освіта вища, тимчасово не працює, висунутий Охтирською міською організацією Єдиний Центр .

9.Шушман Алла Миколаївна , 1981 р.н., освіта вища, головний бухгалтер виконавчого апарату Охтирської районної ради, висунута Охтирською міською партійною організацією Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина».

Округ №7

1.Блінова Лідія Костянтинівна. 1956 р.н., освіта вища, не працює, висунута Охтирською міською партійною організацією Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина».

2.Большунов Віталій Сергійович, 1951 р.н., освіта вища, приватний підприємець, висунутий Охтирською міською організацією політичної партії «Третя сила».

3.Буренко Руслан Петрович, 1977 р.н., освіта вища, м. Охтирка, директор Міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Охтирської міської ради, висунутий Охтирською міською організацією партії Християнсько-Демократичний Союз.

4.Збаражський Петро Петрович, 1953 р.н., освіта вища, головний лікар Охтирської районної СЕС, висунутий Охтирською міською організацією Партії регіонів.

5.Лихман Віктор Миколайович, 1977 р.н., освіта вища, лікар-хірург Харківського інституту невідкладної хірургії, висунутий Охтирською міською організацією Політичної партії «Фронт змін».

6.Носенко Наталія Миколаївна, 1976 р.н., освіта вища, головний бухгалтер телерадіокомпанії «ТВК» у формі приватного підприємства, висунута Охтирською міською партійною організацією політичної партії «Сильна Україна».

7.Семенченко Павло Олександрович, 1982 р.н., освіта вища, головний спеціаліст юридичного відділу Охтирської міської ради, висунутий Охтирською міською організацією Єдиний Центр .

8.Смірнов Володимир Валентинович, 1949 р.н., освіта вища, охоронець ТОВ «Нафтозахист Україна», висунутий Охтирською міською організацією Прогресивної соціалістичної партії України.

9.Тронь Віталій Анатолійович, 1985 р.н., освіта вища, вчитель ЗОШ №8, висунутий Охтирською міською організацією політичної партії «За Україну!».

10.Шевченко Юрій Анатолійович, 1979 р.н., освіта вища, торговий представник ПП Антоненко, висунутий Охтирською міською організацією Комуністичної партії України.

11.Шор Андрій Григорович, 1970 р.н., освіта середня, м. Охтирка, приватний підприємець, висунутий Охтирською міською організацією політичної партії « Громадянська позиція» у Сумській області.

12.Шрамко Олександр Якович, 1954 р.н., освіта вища, директор ПП «Жилкомсервіс», член Народної партії, висунутий Охтирською міською партійною організацією Народна партія .

Округ №8

1.Гаврюков Євген Олександрович, 1975 р.н., освіта вища, висунутий Охтирською міською організацією Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» .

2.Кантока Анатолій Іванович, 1941 р.н., освіта вища, завідуючий урологічним відділенням КЗ «Охтирська ЦРЛ», висунутий Охтирською міською організацією Єдиний Центр .

3.Ковальчук Валентина Миколаївна, 1970 р.н., освіта вища, приватний підприємець, висунута Охтирською міською організацією Комуністичної партії України.

4.Ковяр Наталія Олександрівна, 1972 р.н., освіта вища, приватний підприємець, висунута Охтирською міською організацією політичної партії «Третя сила».

5.Колодяжний Роман Олександрович, 1981 р.н., освіта вища, НГВУ «Охтирканафтогаз», висунутий Охтирською міською організацією партії Християнсько-Демократичний Союз.

6.Копил Костянтин Васильович, 1961 р.н., освіта вища, приватний підприємець, член Партії регіонів, висунутий Охтирською міською організацією Партії регіонів.

7.Поляк Вадим Володимирович, 1982 р.н., освіта вища, графічний дизайнер ПП «Телерадіокомпанія «Пульсар-РТБ», висунутий Охтирською міською партійною організацією політичної партії «Сильна Україна».

8.Хащеватський Костянтин Васильович, 1975 р.н., освіта вища, приватний підприємець, висунутий Охтирською міською організацією Політичної партії «Фронт змін».

9.Швець Олександр Михайлович, 1988 р.н., освіта середня спеціальна, не працює, висунутий Охтирською міською організацією політичної партії «За Україну!».

Округ №9

1.Бабич Валерій Віталійович, 1960 р.н., освіта вища, військовий пенсіонер, висунутий Охтирською міською організацією Партії регіонів.

2.Василенко Ірина Миколаївна, 1976 р.н., освіта вища, м. Охтирка, вихователь ДНЗ «Казка», висунута Охтирською міською організацією партії Християнсько-Демократичний Союз.

3.Ганзюк Олександр Олександрович, 1970 р.н., освіта вища, тимчасово не працює, висунутий Охтирською міською партійною організацією Української республіканської партії «Собор».

4.Жила Леонід Михайлович, 1983 р.н., освіта вища, приватний підприємець, висунутий Охтирською міською партійною організацією політичної партії «Сильна Україна».

5.Король Віталій Володимирович, 1958 р.н., освіта вища, начальник віддалення банку, висунутий Охтирською міською партійною організацією Народна партія .

6.Корсакова Тетяна Василівна, 1975 р.н., освіта вища, заступник начальника фінансового управління Охтирської міської ради, висунута Охтирською міською організацією Єдиний Центр .

7.Лукаш Сергій Іванович, 1957 р.н., освіта вища, начальник відділу житлово-комунального господарства Охтирської РДА, висунутий Охтирською міською організацією Української Народної Партії.

8.Мандич Володимир Іванович, 1953 р.н., освіта вища, директор ТОВ ВКП «Ікор», висунутий Охтирською міською організацією Політичної партії «Фронт змін».

9.Марков Олександр Анатолійович, 1971 р.н., освіта вища, заступник головного інженера ДП «Охтирський КХП», висунутий Охтирською міською партійною організацією Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина».

10.Маслюк Олександр Іванович, 1973 р.н., освіта вища, директор ТОВ «Вікс-сервіс», висунутий Охтирською міською організацією політичної партії «Громадянська позиція» у Сумській області.

11.Рудько Віктор Володимирович, 1960 р.н., освіта вища, заступник начальника станції Охтирка, висунутий Охтирською міською організацією Партія «Відродження».

12.Чекушкін Ігор Олександрович, 1964 р.н., освіта вища, приватний підприємець, висунутий Охтирською міською організацією Комуністичної партії України.

Округ №10

1.Арєхов Василь Іванович, 1966 р.н., освіта середня, приватний підприємець, висунутий Охтирською міською організацією партії Християнсько-Демократичний Союз.

2.Карасташ Вікторія Володимирівна , 1973 р.н., освіта вища, головний спеціаліст виконавчого комітету міської ради, висунута Охтирською міською організацією Єдиний Центр.

3.Кісіленко Лариса Євгеніївна, 1971 р.н., освіта вища, начальник відділення Укрпромбанку, висунутий Охтирською міською організацією Комуністичної партії України.

4.Коваленко Володимир Олексійович, 1976 р.н., освіта вища, керуючий відділенням банку АТ «ОТП БАНК», висунутий Охтирською міською партійною організацією політичної партії «Сильна Україна».

5.Конотоп Юрій Іванович, 1972 р.н., освіта вища, начальник цеху Охтирського УБР, висунутий Охтирською міською організацією Української Народної Партії.

6.Кузіна Ірина Миколаївна , 1980 р.н., освіта середня спеціальна, приватний підприємець, висунута Охтирською міською організацією Соціалістичної партії України.

7.Мандич Максим Володимирович, 1984 р.н., освіта вища, приватний підприємець, висунутий Охтирською міською організацією Політичної партії «Фронт змін».

8.Нестеренко Михайло Юрійович, 1963 р.н., освіта вища, приватний підприємець, висунутий Охтирською міською організацією політичної партії «Третя сила».

9.Сугак Олексій Вікторович, 1982 р.н., освіта вища, голова правління ЗАТ «Сад», висунутий Охтирською міською організацією Партії регіонів.

10. Христич Сергій Анатолійович, 1964 р.н., освіта вища, приватний підприємець, висунутий Охтирською міською організацією Ліберальної партії України.

11.Шейко Олексій Семенович, 1953 р.н., освіта вища, директор ДП «Водоочистка», висунутий Охтирською міською партійною організацією Народна партія.

Округ №11

1.Бондаренко Віталій Іванович, 1984 р.н., освіта вища, електрик ПП «СІБ», висунутий Охтирською міською організацією партії Християнсько-Демократичний Союз.

2.Васильченко Олександр Анатолійович, 1981 р.н., освіта вища, слюсар Качанівського ГПЗ, висунутий Охтирською міською організацією Політичної партії «За Україну!».

3.Горнєв Василь Васильович, 1967 р.н., освіта вища, приватний підприємець, висунутий Охтирською міською організацією Партії регіонів.

4.Гутін Ігор Борисович, 1966 р.н., освіта вища, приватний підприємець, висунутий Охтирською міською партійною організацією Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина».

5.Давидов Микола Петрович, 1954 р.н., освіта вища, директор БТІ, висунутий Охтирською міською партійною організацією Народна партія.

6.Козир Марина Олегівна, 1977 р.н., освіта вища, головний бухгалтер ТОВ «Лойд», висунута Охтирською міською організацією Політичної партії «Фронт змін».

7.Макаренко Катерина Андріївна, 1952 р.н., освіта вища, пенсіонер, висунута Охтирською міською партійною організацією політичної партії «Сильна Україна».

8.Нестеренко Любов Євгеніївна, 1962 р.н., освіта вища, лікар-окуліст «Оптика», висунута Охтирською міською організацією політичної партії «Третя сила».

9.Пелих Володимир Іванович, 1944 р.н., освіта вища, пенсіонер, висунутий Охтирською міською організацією Комуністичної партії України.

10.Сідельник Катерина Олександрівна, 1961 р.н., освіта вища, начальник Управління праці та соціального захисту населення Охтирської міської ради, висунута Охтирською міською організацією Єдиний Центр.

11.Слуцька Ольга Михайлівна, 1958 р.н., освіта неповна вища, не працює, висунута Охтирською міською організацією Соціалістичної партії України.

12.Сталинський Юрій Борисович , 1962 р.н., освіта вища, начальник станції Охтирка, висунутий Охтирською міською організацією Партія «Відродження».

13.Фурса Сергій Вікторович , 1962 р.н., освіта вища, провідний енергетик Охтирського коледжу СНАУ, висунутий Охтирською міською організацією Ліберальної партії України.

Округ №12

1.Бондаренко Іван Григорович, 1960 р.н., освіта середня спеціальна, інженер-електрик ПП «СІБ», висунутий Охтирською міською організацією партії Християнсько-Демократичний Союз.

2.Гомаз Олександр Сергійович, 1980 р.н., освіта вища, заступник начальника цеху ВАТ «Нафтопроммаш», висунутий Охтирською міською організацією політичної партії «За Україну!».

3.Докаленко Юрій Євгенович, 1964 р.н., освіта вища, машиніст тепловоза ЛД «Смородине», висунутий Охтирською міською організацією Партія «Відродження».

4.Кадирова Лариса Санжаківна, 1961 р.н., освіта вища, касир ВАТ «Охтирський пивзавод», висунута Охтирською міською організацією Комуністичної партії України.

5.Кисличенко Надія Василівна , 1954 р.н., освіта вища, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Охтирської міської ради, висунута Охтирською міською організацією Єдиний Центр.

6.Лисенко Володимир Іванович, 1967 р.н., освіта вища, не працює, висунутий Охтирською міською партійною організацією Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина».

7.Масло Ніна Миколаївна, 1953 р.н., освіта середня, приватний підприємець, висунута Охтирською міською організацією Соціалістичної партії України.

8.Міняйло Анатолій Олексійович , 1952 р.н., освіта вища, головний державний інспектор ТДІП в Сумській обл., висунутий Охтирською міською організацією Партії регіонів.

9.Москаленко Олег Євгенович, 1969 р.н., освіта середня, приватний підприємець, висунутий Охтирською міською партійною організацією політичної партії «Сильна Україна».

Округ №13

1.Бабич Віктор Олександрович , 1969 р.н., освіта вища, завідуючий хірургічним відділенням КЗ «Охтирська ЦРЛ», висунутий Охтирською міською організацією Єдиний Центр.

2.Вавенко Анатолій Борисович, 1955 р.н., освіта вища, перший заступник міського голови, висунутий Охтирською міською партійною організацією Народна партія.

3.Карпенко Анна Олександрівна , 1982 р.н., освіта вища, вчитель ЗОШ №7, висунута Охтирською міською партійною організацією політичної партії «Сильна Україна».

4.Конвісар Микола Григорович, 1966 р.н., освіта вища, начальник відділення АТ «Укрсиббанк», висунутий Охтирською міською організацією Партії регіонів.

5.Лєпіхов Сергій Олексійович, 1966 р.н., освіта вища, наладчик ВАТ «Укрнафта», висунутий Охтирською міською партійною організацією Прогресивної соціалістичної партії України.

6.Льон Михайло Васильович, 1955р.н., освіта вища, головний інженер ПП «Лімік», висунутий Охтирською міською партійною організацією Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина».

7.Масло Євген Миколайович, 1967 р.н., освіта вища, приватний підприємець, висунутий Охтирською міською організацією Комуністичної партії України.

8.Портна Марина Миколаївна, 1971 р.н., освіта вища, директор ПП КВМ БУД, висунута Охтирською міською організацією Ліберальної партії України.

9.Середенко Микола Анатолійович, 1970 р.н., освіта вища, спеціаліст з розширення ринку збуту ВАТ «Охтирський хлібокомбінат», висунутий Охтирською міською організацією Соціалістичної партії України.

10.Скафа Ігор Олександрович, 1984 р.н., освіта вища, ВАТ «Охтирський пивзавод», висунутий Охтирською міською організацією Української Народної Партії.

11.Хоменко Леонід Миколайович, 1960 р.н., освіта вища, приватний підприємець, висунутий Охтирською міською організацією партії Християнсько-Демократичний Союз.

Округ №14

1.Гаранжа Віктор Миколайович, 1967 р.н., освіта вища, приватний підприємець, висунутий Охтирською міською організацією Політичної партії «Фронт змін».

2.Головань Микола Дмитрович, 1961 р.н., освіта середня, не працює, висунутий Охтирською міською організацією Комуністичної партії України.

3.Гуць Володимир Олександрович, 1982 р.н., освіта вища, начальник юридичного відділу Охтирської міської ради, висунутий Охтирською міською організацією Єдиний Центр.

4.Кутовий Ярослав Адольфович, 1970 р.н., освіта вища, приватний підприємець, висунутий Охтирською міською організацією Української Народної Партії.

5.Лавриненко Анатолій Григорович, 1951 р.н., освіта вища, мне працює, висунутий Охтирською міською організацією політичної партії « Третя Сила».

6.Марущенко Віктор Андрійович, 1957 р.н., освіта вища, директор Інженерно-учбового центру, висунутий Охтирською міською організацією Партії регіонів .

7.Моісеєнко Володимир Михайлович, 1964 р.н., освіта вища, головний лікар АЗПСМ Кардашівської сільради, висунутий Охтирською міською організацією Ліберальної партії України.

8.Погорєлов Олег Васильович, 1976 р.н., освіта вища, приватний підприємець, висунутий Охтирською міською організацією партії Християнсько-Демократичний Союз.

9.Цибуля Олександр Юрійович, 1985 р.н., освіта середня, телеоператор ТРК «Пульсар», висунутий Охтирською міською партійною організацією політичної партії «Сильна Україна».

10.Шевченко Валентина Олексіївна, 1965 р.н., освіта вища, касир, висунута Охтирською міською організацією Партія «Відродження».

Округ №15

1.Біленко Олександр Анатолійович , 1972 р.н., освіта вища, висунутий Охтирською міською організацією Політичної партії «Фронт Змін».

2.Горбушко Володимир Олексійович, 1959 р.н., середня спеціальна, пенсіонер, висунутий Охтирською міською організацією партії Християнсько-Демократичний Союз.

3.Довгаль Григорій Володимирович, 1961р.н., освіта вища, директор Охтирського учбово-спортивного центру, висунутий Охтирською міською організацією Партії регіонів.

4.Журавльов Костянтин Леонідович, 1952 р.н., освіта вища, директор ВАТ «Охтирський пивзавод», висунутий Охтирською міською організацією Української Народної Партії.

5.Зубченко Володимир Прокопович, 1943 р.н., освіта вища, вчитель ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, висунутий Охтирською міською організацією Єдиний Центр .

6.Каплун Лариса Вікторівна, 1961 р.н., освіта вища, м. завідуюча клінічно-діагностичною лабораторією ЦРЛ, висунута Охтирською міською організацією Соціалістичної партії України.

7.Копил Андрій Валерійович, 1972 р.н., освіта вища, приватний підприємець, висунутий Охтирською міською організацією Ліберальної партії України.

8.Кутепа Сергій Анатолійович, 1981 р.н., освіта середня спеціальна, не працює, висунутий Охтирською міською організацією П олітичної партії «За Україну!».

9.Лябах Олександр Васильович, 1952 р.н., освіта вища, начальник ремонтно-будівельної дільниці ВАТ «Нафтопроммаш», висунутий Охтирською міською партійною організацією Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина».

10.Пасєчник Олександр Вікторович, 1975 р.н., освіта середня технічна, директор ТОВ «Октан-100», висунутий Охтирською міською організацією політичної партії «Громадянська позиція».

11.Покровський Микола Володимирович, 1961 р.н., освіта вища, приватний підприємець, висунутий Охтирською міською партійною організацією Народна партія.

12.Саєнко Антоніна Олексіївна, 1957 р.н., освіта вища, завідуюча відділенням КЗ «Охтирської ЦРЛ», висунута Охтирською міською організацією Комуністичної партії України.

Округ №16

1.Бондар Інна Володимирівна, 1963 р.н., освіта вища, завідуюча відділом реклами ВАТ «Охтирський пивзавод», висунута Охтирською міською організацією Української Народної Партії.

2.Зборовський Юрій Миколайович, 1966 р.н., освіта вища, фізична особа - підприємець, висунутий Охтирською міською організацією політичної партії «Третя сила».

3.Колодяжний Сергій Дмитрович, 1973 р.н., освіта вища, приватний підприємець, висунутий Охтирською міською організацією Партії регіонів.

4.Корабельський Михайло Анатолійович, 1966 р.н., освіта вища, пенсіонер, висунутий Охтирською міською організацією Єдиний Центр .

5.Кравченко Андрій Павлович, 1980 р.н., освіта вища, мводій НГВУ «Охтирканафтогаз» ВАТ «Укрнафта», висунутий Охтирською міською організацією партії Християнсько-Демократичний Союз.

6.Масло Олександр Павлович, 1984 р.н., освіта вища, інженер з охорони праці ЦТТ НГВУ «Охтирканафтогаз», висунутий Охтирською міською організацією політичної партії «За Україну!».

7.Міщенко Людмила Володимирівна, 1981 р.н., освіта вища, підприємець, висунута Охтирською міською організацією Комуністичної партії України.

8.Мусієнко Володимир Володимирович, 1980 р.н., освіта вища, керуючий відділенням Сумської філії ПАГ КБ «Приватбанк», висунутий Охтирською міською організацією партії «Народна влада».

9.Ушаков В’ячеслав Іванович, 1956 р.н., освіта вища, пенсіонер МО, висунутий Охтирською міською партійною організацією Партія «Громадянська солідарність».

10.Фесенко Катерина Федорівна, 1966 р.н., освіта вища, приватний підприємець, висунута Охтирською міською організацією Політичної партії «Фронт Змін».

11.Чернов Володимир Васильович, 1947 р.н., освіта вища, пенсіонер, висунутий Охтирською міською партійною організацією Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина».

12.Швецова Нінель Володимирівна, 1960 р.н., освіта вища, заступник голови правління ВАТ «Охтирський м’ясокомбінат», висунута Охтирською міською організацією Української республіканської партії «Собор».

Округ №17

1.Бондаренко Юрій Миколайович, 1966 р.н., освіта вища, приватний підприємець, висунутий Охтирською міською організацією Ліберальної партії України.

2.Грицак Олена Миколаївна , 1980 р.н., освіта вища, головний бухгалтер Кардашівської сільської ради, висунута Охтирською міською організацією Народно-Демократичної партії.

3.Коваленко Олександр Григорович , 1950 р.н., освіта вища, підприємець, висунутий Охтирською міською організацією Комуністичної партії України.

4.Козловська Алла Борисівна, 1961 р.н., освіта вища, віце-президент Сумського обласного фонду «Благовіст», висунута Охтирською міською організацією Соціалістичної партії України.

5.Могилко Леонід Степанович, 1950 р.н., освіта вища, пенсіонер, висунутий Охтирською міською організацією Прогресивної соціалістичної партії України.

6.Науменко Вікторія Григорівна, 1967 р.н., освіта середня, приватний підприємець, висунута Охтирською міською організацією Української республіканської партії «Собор».

7.Новак Дмитро Анатолійович, 1982 р.н., освіта вища, безробітний, висунутий Охтирською міською організацією політичної партії « За Україну!».

8.Січкаренко Павло Вікторович, 1981 р.н., освіта середня спеціальна, електрик ПП «СІБ», висунутий Охтирською міською організацією партії Християнсько-Демократичний Союз.

9.Сміян Олександр Олександрович, 1980 р.н., освіта вища, майстер ПП «СІБ», висунутий Охтирською міською партійною організацією Народна партія.

10.Татаренко Володимир Борисович, 1970 р.н., освіта середня спеціальна, анестезист КЗ «Охтирська ЦРЛ», висунутий Охтирською міською організацією Єдиний Центр.

11.Шишкова Галина Григорівна, 1958 р.н., освіта вища, директор ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, висунута Охтирською міською організацією Партії регіонів.

Округ №18

1.Бондаренко Сергій Іванович, 1967 р.н., освіта вищаначальник управління житлово-комунального господарства Охтирської міської ради, висунутий Охтирською міською партійною організацією Народна Партія.

2.Гарний Олександр Володимирович, 1954 р.н., освіта вища, охоронець ВАТ «Нафтопроммаш», висунутий Охтирською міською організацією Української республіканської партії «Собор».

3.Гопко Ірина Миколаївна, 1986 р.н., освіта вища, лікар – педіатр КЗ «Охтирська ЦРЛ», висунута Охтирською міською організацією партії «Народна Влада».

4.Греков Сергій Євгенович, 1962 р.н., освіта вища, директор ТОВ «Город_А», висунутий Охтирською міською організацією політичної партії «Громадянська позиція» у Сумській області.

5.Гудзь Тетяна Володимирівна, 1970 р.н., освіта середня спеціальна, приватний підприємець, висунута Охтирською міською організацією партії Християнсько-Демократичний Союз.

6.Давиденко Микола Миколайович , 1946 р.н., освіта вища, пенсіонер, висунутий Охтирською міською організацією Прогресивної соціалістичної партії України.

7.Дибарський Євген Вікторович, 1961 р.н., освіта вища, пенсіонер МО України, висунутий Охтирською міською партійною організацією Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина».

8.Іванишин Віталій Ярославович, 1978 р.н., освіта вища, начальник технічного відділу УБР, висунутий Охтирською міською організацією Української Народної Партії.

9.Кравченко Тетяна Валентинівна, 1956 р.н., освіта вища, начальник управління економіки та інвестиційної політики Охтирської міської ради, висунута О хтирською міською організацією Єдиний Центр.

10.Побігайло Владислав Геннадійович, 1972 р.н., освіта вища, приватний підприємець, висунутий Охтирською міською організацією Політичної партії «Фронт Змін».

11.Слізченко Олександр Миколайович, 1965 р.н., освіта вища, військовий пенсіонер, висунутий Охтирською міською організацією Партії регіонів.

12.Троценко Володимир Іванович, 1936 р.н., освіта вища, інспектор Ради ветеранів, висунутий Охтирською міською організацією Комуністичної партії України.

Округ №19

1.Бестік Олександр Володимирович, 1980 р.н., освіта вища, юрисконсульт КП «Охтирське МБТІ», висунутий Охтирською міською організацією Української Народної Партії.

2.Бобарикіна Любов Петрівна, 1963 р.н., освіта вища, начальник відділу культури і туризму Охтирської міської ради, висунута Охтирською міською організацією Єдиний Центр.

3.Бринжала Петро Олексійович, 1945 р.н., освіта вища, пенсіонер, висунутий Охтирською міською організацією Прогресивної соціалістичної партії України.

4.В’юннік Олег Вікторович, 1968 р.н., освіта вища, тимчасово не працює, висунутий Охтирською міською організацією Політичної партії «Фронт змін».

5.Горбушко Микола Іванович, 1942 р.н., освіта вища, інженер-енергетик ПМП КВН, висунутий Охтирською міською організацією партії Християнсько-Демократичний Союз.

6.Гусак Володимир Олександрович, 1966 р.н., освіта вища, головний механік «Євротехсервіс», висунутий Охтирською міською організацією Комуністичної партії України.

7.Кутовий Артур Вікторович, 1971 р.н., освіта вища, тимчасово не працює, висунутий Охтирською міською партійною організацією політичної партії «Сильна Україна».

8.Макарова Тетяна Юхимівна, 1958 р.н., освіта вища, вчитель Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, висунута Охтирською міською організацією Української республіканської партії «Собор».

9.Пономарьов Сергій Анатолійович, 1964 р.н., освіта вища, пенсіонер, висунутий Охтирською міською організацією партії «Народна Влада».

10. Штагер Ігор Вікторович, 1972 р.н., освіта вища, заступник головного інженера ЗАТ «ВК Укрнафтобуріння», позапартійний, висунутий Охтирською міською організацією Партії регіонів.

Округ №20

1.Голубченко Віктор Іванович, 1961р.н., освіта середня, висунутий Охтирською міською організацією партії Християнсько-Демократичний Союз.

2.Ємел’янов Андрій Юрійович, 1974 р.н., освіта вища, директор ПП «Бюро землевпорядного проектування», висунутий Охтирською міською організацією Народно-Демократичної партії.

3.Жадан Владислав Сергійович, 1986 р.н., освіта вища, приватний підприємець, висунутий Охтирською міською організацією Української Народної Партії.

4.Іванова Світлана Анатоліївна, 1967 р.н., освіта вища, керуюча Охтирським центром продажів «Страхова група «ТАС», висунута Охтирською міською партійною організацією Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина».

5.Кісіленко Сергій Миколайович, 1970 р.н., освіта вища, заступник начальника ПАТ УМБ-23, висунутий Охтирською міською організацією Партії регіонів.

6.Латишев Дмитро Анатолійович , 1973 р.н., освіта вища, спеціаліст управління фінансів Охтирської міської ради, висунутий Охтирською міською організацією Єдиний Цент р.

7.Марченко Сергій Володимирович, 1962 р.н., освіта вища, головний інженер ПП «СІБ», висунутий Охтирською міською партійною організацією Народна партія.

8.Саєнко Андрій Володимирович, 1984 р.н., освіта вища, тимчасово не працює, висунутий Охтирською міською організацією Політичної партії «Фронт Змін».

9.Сопьяник Федір Васильович, 1949 р.н., освіта середня технічна, пенсіонер, висунутий Охтирською міською організацією Комуністичної партії України.

10.Устинова Валентина Миколаївна, 1960 р.н., освіта вища, програмний директор ПП «Телерадіокомпанія «Пульсар-РТБ», висунута Охтирською міською партійною організацією політичної партії «Сильна Україна».

11.Чехута Анатолій Корнійович, 1948 р.н., освіта вища, директор ТОВ «Мобільні системи зв’язку», висунутий Охтирською міською організацією Прогресивної соціалістичної партії України.

12.Яровий Роман Михайлович, 1967 р.н., освіта вища, інспектор пожежної профілактики ДП «Охтирський комбінат хлібопродуктів», висунутий Охтирською міською організацією Соціалістичної партії України.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Сумщини бути уважними та обережними
 
19 лютого 2019 року о 10.00 годині в приміщенні міської ради відбудеться зустріч  з представниками квартальних комітетів щодо інформування наслення про нагальні питання територіальної громади міста. 
 
Український культурний фонд оголосив нові грантові програми  на 2019 рік
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 18.02.2019 по 24.02.2019
Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища засідання комісії перенесено на 9.00 годину 20.02.2019
 
Для жителів Сумської області при Сумській обласній державній адміністрації працює безкоштовна «гаряча лінія», за якою можна звернутися з усіх проблемних питань: 66-33-77, 0-800-301-501. Час роботи: ПН-ПТ з 8:00 - 18:00.